Государственная электронная система в сфере строительства возобновила работу

-
20:21
219

Государственная электронная система в сфере строительства возобновила работу

З 17 березня 2022 року на території України, де не ведуться активні бойові дії, ЄДЕССБ відновлено надання всіх послуг, які надавались до початку війни, зокрема:

- завантаження проєктної документації на будівництво об’єктів,
- проведення експертизи об’єктів,
- видача містобудівних умов та обмежень,
- отримання права на виконання підготовчих та будівельних робіт та інших,
- прийняття об’єктів в експлуатацію.

Незважаючи на всю складність сьогоднішньої ситуації, держава забезпечить ефективне функціонування сфери будівництва, яка своєю чергою дасть поштовх і підтримає всі суміжні сфери господарства, такі, як: виробництво будівельної продукції, транспорт, проєктування, забезпечить наявність робочих місць.

«Україна повинна будувати, Україна повинна заробляти, Україна повинна створювати ресурс, який не тільки сприятиме перемозі на фронті, але і дозволить відбудувати зруйновані міста та села України», – наголосив Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

ДІАМ, органи державного архітектурно-будівельного контролю готові до оперативного надання всіх дозвільно-реєстраційних послуг у сфері будівництва.

Своєю чергою будівельна галузь готова в умовах воєнного стану працювати на благо України, посилюючи її економіку та наближаючи нашу перемогу.

Міністерство розвитку громад та територій України

RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...