Не верьте фейкам: официально о состоянии питьевой воды в Одессе

-
18:07
147

Не верьте фейкам: официально о состоянии питьевой воды в Одессе

Дорогі земляки!

Соцмережами та групами Viber, Telegram продовжує ширитися фейкова інформація про нібито недостатній ступень очищення води через брак реагентів.

"Інфоксводоканал" вкотре закликає не вірити неправдивій інформації та не піддаватися паніці.

Декілька тисяч фахівців "Інфоксводоканалу" працюють в умовах військового стану у посиленому режимі 24 на 7.

Ми забезпечуємо місто питною водою, яка очищується на австрійському обладнанні та відповідає всім нормам. Також проводиться цілодобовий лабораторний контроль по більш ніж 50 показникам. Сформований достатній запас реагентів на тривалий час, до того ж він постійно поповнюється.

“Інфоксводоканал” попереджає, що розповсюдження недостовірної інформації про стан питної води та поширення фейків допомагає ворогу сіяти паніку у місті, і за це передбачено відповідальність.

Водночас ми щиро дякуємо кожному споживачеві за вчасні оплати. Ваша підтримка допоможе нам виконувати свою роботу за будь-яких обставин, щоб у кожній домівці завжди була чиста вода. Адже сьогодні це дуже важливо для нас усіх.

Працюємо для вас з Україною в серці.

“Інфоксводоканал”

Источник: omr.gov.ua

О городе

Город
Одесса – город-порт на северо-западном побережье Черного моря. Это третий по величине город Украины после Киева и Харькова, главный промышленный, культурный, транспортный, научный и курортный центр Северного Причерноморья.Подробнее
783
0
RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...