"Африканський" коронавірус вже у Великій Британії! Клятий раціоналіст HD

"Африканський" коронавірус вже у Великій Британії! Клятий раціоналіст
00:07:23
Обнаружено блокирование рекламы на сайте

Для существования нашего сайта необходим показ рекламы. Просим отнестись с пониманием и добавить сайт в список исключений вашей программы для блокировки рекламы (AdBlock и другие).

У Великій Британії, крім місцевого нового варіанту коронавірусу, зафіксували випадки інфікування іншим варіантом sar-cov2, який виник на території Південної Африки. Розбираємося з наявною інформацією щодо цих новин у новому відео Клятого раціоналіста.

Публікаціїї з теми: https://www.bbc.com/news/uk-55428953 про два випадки інфікування "африканським" варіантом https://www.bbc.com/news/health-55413666 детальніше про "британський" варіант https://www.vox.com/science-and-healt... про мутації та іхній вплив

Відео про "британський" варіант: https://youtu.be/1ZM9DfGaRqk Відео про вакцину від Pfizer та BioNtec: https://youtu.be/74SH1vje-Ak Відео про вакцину від Moderna: https://youtu.be/st9R4iHlacs

Гугл-док з посиланнями: http://bit.ly/3h6YgCg Моделювання поширення вірусу: http://bit.ly/2WyYXuz

Мене звати Артем Албул, моє критично налаштоване альтер-его - Клятий раціоналіст. На цьому ютуб-каналі я створюю україномовні науково-популярні відео, намагаюся протидіяти псевдонауці, розбираю фейки та пропагую критичне мислення.

RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...