Чорнобильські гриби, користь космічної радіації та інші "радіаційні" факти | Клятий раціоналіст HD

Чорнобильські гриби, користь космічної радіації та інші "радіаційні" факти | Клятий раціоналіст
00:18:20
Обнаружено блокирование рекламы на сайте

Для существования нашего сайта необходим показ рекламы. Просим отнестись с пониманием и добавить сайт в список исключений вашей программы для блокировки рекламы (AdBlock и другие).

ІТ-курси тестування з працевлаштуванням: https://bit.ly/3fjKeg5

Що сталося з найбільш опроміненою людиною в історії? Чим вражають чорнобильські гриби? Що завадило приховати ядерні випробування, Як космічні промені впливають на астронавтів? Та який НАСПРАВДІ зв'язок між єгипетськими пірвмідами та космосом? Про все це і навіть більше у новому відео Клятого раціоналіста в рубриці "До речі", тема третього випуску - радіація.

Інші відео рубрики "До речі": https://youtube.com/playlist?list=PLb...

Відео про радіацію: https://youtu.be/kVZQu1oehU4 Виправлення помилок: https://youtu.be/tD3TW2Q91zI

Veritasium про ядерні випробування: https://youtu.be/7pSqk-XV2QM Моє відео про кактуси біля комп'ютерів та інші міфи: https://youtu.be/YYsO9UOFbVY Моє відео про засмагу: https://youtu.be/Q8HOdlxlOGU

Гугл-док з джерелами: https://bit.ly/3uW3jLW

Мене звати Артем Албул, моє критично налаштоване альтер-его - Клятий раціоналіст. На цьому ютуб-каналі я створюю україномовні науково-популярні відео, намагаюся протидіяти псевдонауці, розбираю фейки та пропагую критичне мислення.

00:00 інтро та розіграш 00:57 радіація у вашому тілі 03:17 найбільш опромінена людина в історії 06:16 чому не вдалося приховати ядерні випробування 08:20 корисна інформація про комп'ютери 09:23 чорнобильскі гриби - неймовірні 13:03 радіація на МКС 15:05 космос і піраміди

RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...