Як подати заявку на сайті еДопомога для отримання допомоги від міжнародних організацій HD

Як подати заявку на сайті еДопомога для отримання допомоги від міжнародних організацій
00:00:56
Обнаружено блокирование рекламы на сайте

Для существования нашего сайта необходим показ рекламы. Просим отнестись с пониманием и добавить сайт в список исключений вашей программы для блокировки рекламы (AdBlock и другие).

Як подати заявку на сайті еДопомога для отримання допомоги?

1. Зайдіть на сайт єДопомога https://edopomoga.gov.ua/ та заповніть заявку на виплату грошової допомоги від міжнародних організацій мешканцям України.

2. Виберіть пункт «Заповнити заявку на допомогу».

3. Виберіть із переліку ваш соціальний статус, наприклад «ВПО» або «Багатодітна сім’я» (якщо жодна з категорій не підходить, виберіть «Жоден з вказаних вище»).

4. Заповніть ваші персональні дані (П. І. Б., РНОКПП (ІПН), дата народження, номер телефону) та поставте позначку навпроти «Погоджуюсь на обробку моїх персональних даних».

5. Заповніть дані про документ, що підтверджує вашу особу, наприклад, «Паспорт громадянина України» або «Посвідка на постійне проживання» (номер документа, яким органом виданий, дата видачі).

6. Заповніть адресу поточного місця проживання (область, район,

населений пункт, вулиця, будинок/корпус/квартира, поштовий індекс).

7. Зазначте, чи є особи на вашому утриманні. Якщо так, заповніть дані (П. І. Б., РНОКПП (ІПН), дата народження, документ, що підтверджує особу, номер документа, яким органом виданий, дата видачі).

8. Введіть рахунок IBAN (міжнародний номер банківського рахунку) ПриватБанку для виплати допомоги (складається з літер UA та 27 цифр).

9. Щоб перевірити статус заявки, натисніть «Перевірити статус заявки».

10. Зазначте РНОКПП (ІПН), який ви зазначили під час заповнення заявки (або поставте позначку «Не маю РНОКПП»), додайте номер телефону.

RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...