Музей РВСП, ракетних військ стратегічного призначення ; музей РВСН HD

Музей РВСП, ракетних військ стратегічного призначення ; музей РВСН
00:08:17
Обнаружено блокирование рекламы на сайте

Для существования нашего сайта необходим показ рекламы. Просим отнестись с пониманием и добавить сайт в список исключений вашей программы для блокировки рекламы (AdBlock и другие).

Музей ракетних військ стратегічного призначення – колишній надсекретний об’єкт СРСР, що базувався неподалік СМТ Побузьке на межі Кіровоградської та Миколаївської областей. У 2001ому експозицію створили на реальній стартовій позиції міжконтинентальних балістичних ракет, що підпорядковувалася 46-ій ракетній дивізії у м. Первомайськ. Комплекс музею налічує казарми, автономні енергоблок та холодильний центр пускову шахту ракети PC-22А (Skalpel) і підземного командного пункту з «ядерною кнопкою» на глибині 40 метрів. Основні експонати збереглися тут із часів «холодної війни» між США та Радянським Союзом, але поступово колекція доповнилася, ракетними тягачами, спеціалізованими залізничним складом для транспортування ракет, окремою виставкою ракетних двигунів.

В оформленні відео використана музика гурту "600V-66A" https://m.soundcloud.com/600v66a Підтримуйте нас у подальших експедиціях Картка Приват 5168 7427 2001 4236 ( Мікульська В. В.)

RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...