Выбрать язык
ua ru en de fr pt es it zh ar sv

Три кроки перевірки справжності банкноти номіналом 200 гривень зразка 2007 року HD

Три кроки перевірки справжності банкноти номіналом 200 гривень зразка 2007 року
00:00:47

Кожна банкнота гривні містить близько двадцяти захисних елементів. Достатньо добре знати хоча б половину з них – і це вже додасть упевненості щодо справжності тих банкнот, які отримуєте під час розрахунків.

Також актуальним залишається важливе правило – завжди перевіряйте кілька елементів захисту!

Зловмисники зазвичай розраховують на неуважне ставлення до грошей та намагаються таким чином збувати підробки гривні. Періодично НБУ вилучає з обігу підроблені банкноти, зокрема банкноти номіналом 200 гривень зразка 2007 року. Здебільшого вони мають низьку якість та надруковані на принтері чи ксероксі. Минулого року такі банкноти становили приблизно третину від загальної кількості вилучених з обігу підроблених банкнот.

Тому будьте уважними під час здійснення розрахунків. Далі розповімо про простий і швидкий спосіб перевірки справжності банкноти номіналом 200 гривень зразка 2007 року.

Крок 1 Перевірте банкноту на дотик.

Ви відчуєте банкнотний папір, який тактильно відрізняється від звичайного паперу, а також рельєфність зображень з лицьового боку.

Крок 2 Подивіться на банкноту проти світла.

Перевірте водяні знаки.

Під час розглядання банкноти проти світла стає видимим портрет Лесі Українки та графічний знак гривні.

Перевірте мікротекст стрічки.

На захисній стрічці видно напис «200 ГРН», малий Державний Герб України та підкреслене позначення номіналу «200».

Перевірте наскрізний елемент (суміщене зображення).

Під час розглядання проти світла всі елементи цифрового позначення 200 збігаються, доповнюють один одного. Цифрове позначення має бути без розривів та зсувів.

Крок 3 Змініть кут нахилу банкноти.

Під час зміни кута нахилу банкноти номінал банкноти в лівому нижньому куті, який надруковано оптично-змінною фарбою, змінює колір з малиново-фіолетового на оливково-зелений.

Якщо виявили сумнівну банкноту, перевірте самостійно її справжність або зверніться до будь-якого банку для надсилання такої готівки на дослідження до уповноваженого підрозділу Національного банку. Таке дослідження безкоштовне.

Якщо банкноти справжні, то суму грошових знаків, які були визнані справжніми, вам компенсують.

Якщо банкноти визнані підробленими, то вони вилучаються з обігу без відшкодування їхньої вартості та передаються правоохоронним органам для проведення відповідного розслідування.

RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...