Вінницька область / Вінниця / печери Нагорян / Лядова / Іллінецький кратер / Тульчин / Черепашинці HD

Вінницька область / Вінниця / печери Нагорян / Лядова / Іллінецький кратер / Тульчин / Черепашинці
00:48:34
Обнаружено блокирование рекламы на сайте

Для существования нашего сайта необходим показ рекламы. Просим отнестись с пониманием и добавить сайт в список исключений вашей программы для блокировки рекламы (AdBlock и другие).

Куда поехать осенью в Украине / Винница / Нагорянские пещеры / Лядовский скальный монастырь / Тульчинский Версаль / Иллинецкая астроблема, метеоритный кратер / Гуцульские кони / Черепашинецкий лазурный карьер / Вино Подолья

Друзі, цей осінній маршрут Поділлям вийшов неймовірно теплим душевним , щедрим на емоції та пригоди. За п'ять днів рушивши зі столиці ми подолали 2000 кілометрів і зробили мандрівне коло неймовірними туристичними локаціями Вінниччини.

Радимо стартувати із центру регіону. Вінниця - місто ідей. І це справедливе ствердження. Ви переконаєтесь, як тільки зустрінете світанок на гондолі посеред старого Південного Бугу . Сучасне, із цікавими музеями, зручним розташуванням ( здається усе , що потрібно завжди поруч) і просякнуте багатою історією, це місто варте не одного дня, а бодай вікенду.

Іллінецька астроблема - місце насправді космічного розмаху. Найстаріший кратер Європи і всього у годині їзди від Вінниці.

Туристичний кінний клуб "Ронко" - дууууже емоційна локація. Коні Гуцулики - наймиліша порода, що здатна, до слова, лікувати нервову систему.

Тульчинський замок графа Потоцького - розкішний маєток що вражав найповажнішу знать Європи. Нині це безкоштовна локація для усіх гостей м.Тульчин

Лядівський скельний монастир у Могилів-Подільському районі - вражаюче місце, що очищує від зайвих думок і переживань.

Нагорянські печери- локаця - мільйонник, в сенсі, що стоїть на цьому місці кількадесят мільйонів років, уже в Кам'яному віці там оселилися перші люди. А до всього там ще й можна навчитися літати. У районі діє офіційна Асоціація параплаенрного спорту.

Черепашинецький кар'єр - ідеальна Інста- локація. Озеро з водою небесного кольору. Найпопулярніше озеро регіону і одне із топових місць країни. Відпочинок там кемпінгового типу.

Винний дім Гігінеішвілі - виноробня, що відроджує традиції старого Поділля і виготовляє один із найсмачніших сувенірів, що можна привезти із краю - "Вінницьке" вино.

Наша команда вдячна за запрошення та сприяння розвитку туризму в Україні Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку Вінницької обласної державної адміністрації.

За гостинність та допомогу у зйомці Департаменту маркетингу міста та туризму Вінницької міської ради. 

Епізоди:

00:00 Вінниця, екскурсія містом ідей
14:20 Місце падіння метеориту, Іллінецька Астроблема
18:16 Ранчо, коні Гуцулики
23:30 Тульчин, Подільський Версаль
27:09 Лядівський печерний монастир, древні крипти
32:56 Нагорянські печери, житла неандертальців
36:38 Парапланеризм у Дністровському каньйоні
40:28 Вінницьке вино
44:31 Черепашинецький кар'єр , Вінницькі Мальдіви

RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...