Вилкове, Аккерманська фортеця, Затока. О, Море шоу: 1 випуск HD

Вилкове, Аккерманська фортеця, Затока. О, Море шоу: 1 випуск
00:11:40
Обнаружено блокирование рекламы на сайте

Для существования нашего сайта необходим показ рекламы. Просим отнестись с пониманием и добавить сайт в список исключений вашей программы для блокировки рекламы (AdBlock и другие).

Одеська область – це не лише про море. Тут є, чим розважитися і що побачити!

У перший день "О, Море шоу" наша команда встигла відвідати українське місто на воді Вилкове, Аккерманську фортецю у Білгород-Дністровському та дісталася ввечері до Затоки, де ми встигли оцінити місцевий глемпінг.

Вилкове – українська Венеція чи звичайне місто? Що приховує Аккерманська фортеця та чи вартий уваги глемпінг в Затоці, який коштує як готель? Відповідь на всі ці питання – у першому випуску "О, Море шоу", а ще багато гумору і самоіронії!

Нагадаємо, "О, Море шоу" – це найчесніше шоу про відпочинок на українському узбережжі. У нас було 10 днів, 10 тисяч гривень та план: проїхати усе неокуповане узбережжя України. Чи вдалося нам це? Дізнаєтеся, слідкуючи за нашими пригодами в "О, Море шоу".

Лайкайте, коментуйте, діліться з друзями – нам дуже важливий фідбек від вас

У випуску:

00:00 Наші пригоди у Вилковому 01:50 Прогулянка-екскурсія на човні у Вилковому (до речі, ціна виявилася немала – 500 грн) 05:32 Наскільки реально виїхати з Вилкового (це ще той челедж) 6:21 Замість Затоки ми опинилися у Білгород-Дністровському (спойлер: і це чудове рішення) 7:54 Чи є чим зайнятися загалом у Білгород-Дністровському 8:38 Вечірня Затока та місцевий глемпінг

RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...