Арабатська стрілка 2021: Солене озеро, Рожеве озеро, Генічеськ | О, Море шоу: 7 випуск HD

Арабатська стрілка 2021: Солене озеро, Рожеве озеро, Генічеськ | О, Море шоу: 7 випуск
00:15:27
Обнаружено блокирование рекламы на сайте

Для существования нашего сайта необходим показ рекламы. Просим отнестись с пониманием и добавить сайт в список исключений вашей программы для блокировки рекламы (AdBlock и другие).

"О, Море шоу" – це найчесніша програма про відпочинок на українському узбережжі. За 10 днів двоє мандрівників проїхали усе узбережжя України: від Вилкового до Маріуполя. На все про все – 10 тисяч гривень. Чи можливо це? Підписуйтеся на канал та слідкуйте за фінальним результатом!

У випуску:

00:00 Гаряче джерело у Щасливцеве 05:35 Солене озеро 08:00 Рожеве озеро (ну майже воно) 11:34 Школа віндсерфінгу в Генічеську

Арабатська стрілка – піщана коса-півострів у західній частині Азовського моря, в АР Крим і Херсонській області, що відділяє Сиваш від Азовського моря. Тут кілька курортних сіл, багато простору та різноманітних способів розважитися.

Ми подалися на гаряче джерело у Щасливцеве. Гарячі озера на Арабатці – це штучно створені ще в СРСР свердловини, яких на Арабатській стрілці є близько тридцяти. Діючих залишилося тільки три – в Стрілковому, Щасливцевому і Генгірці.

Зараз на джерело можна потрапити лише за 20 гривень. Хоча ще цієї весни терми були безкоштовні. Щоправда, тепер для відвідувачів облаштували інфраструктуру.

Наступною зупинкою стало Солене озеро. Розташоване воно за кілька кілометрів від гарячих джерел. Дійти туди можна за 15-20 хвилин, попри міні-ринок, де можна поїсти і навіть розрахуватися PayPass. Вхід на Солене озеро безкоштовний. Навколо озера облаштовані зони для відпочинку, душі і туалети. Вони платні, але не "золоті". Туалет – 5 гривень, душ – 10.

На цьому екскурсія озерами не закінчується. Зручність Арабатської стрілки в тому, що там все розташовано доволі компактно – і вже за пару кілометрів від Щасливцевого є Рожеве озеро в Приозерному. Втім, будьте обережні. Наша команда так і не потрапила на справжнє рожеве озеро.

Сам Генічеськ не виглядає туристично привабливим місцем. Тобто, виглядає звичайним містом з пляжами, де нашій команді таки вдалося знайти щось цікаве.У самому куточку Генічеського пляжу є школа віндсерфінгу, де дітей безкоштовно навчають парусному спорту.

А ще більше моря та всього пов'язаного з ним – на наших сторінках у соцмережах.

RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...