Джарилгач та Олешківські піски: відпочинок на морі 2021 | О, Море шоу: 6 випуск HD

Джарилгач та Олешківські піски: відпочинок на морі 2021 | О, Море шоу: 6 випуск
00:13:17
Обнаружено блокирование рекламы на сайте

Для существования нашего сайта необходим показ рекламы. Просим отнестись с пониманием и добавить сайт в список исключений вашей программы для блокировки рекламы (AdBlock и другие).

"О, Море шоу" – це чесне шоу про відпочинок на українському узбережжі. За 10 днів наша команда проїхала усе узбережжя України: з Одеської у Донецьку область. Ми намагалися вкластися на усі витрати у 10 тисяч гривень. Чи можливо це? Підписуйтеся на канал та слідкуйте за фінальним результатом!

У випуску:

00:00 дорога на Джарилгач 04:16 Джарилгач 07:20 "Червона рута" на теплоході 09:17 Олешківські піски

Джарилгач – найбільший острів Чорного моря та супер популярне місце серед туристів. Дістатися сюди найзручніше з Джарилгача на теплоході. Ціна квитка туди-назад – 200 гривень. Якщо ви думаєте, що Джарилгач справді безлюдний, то будете здивовані. У сезон тут безліч туристів. Щоправда, протяжність острова – 42 км, тож можна знайти й дикі місця.

Поставити намет на острові коштує 50 гривень, за місце в кемпінгу одній людини варто приготувати від 400 гривень. Поселитися можна навіть в так званому готелі. Тримісні еко-кімнати без зручностей обійдуться у 600 грн. На острові є також кафе, з доволі демократичними цінами.

Більше про відпочинок на острові: https://omore.city/articles/location/...

З Джарилгача наша команда подалася в Олешківські піски. Автобус не довезе вас до самого входу. Після години у маршрутці на мандрівників чекає піша прогулянка приблизно в годину часу до самих Олешківських пісків. Вхід безпосередньо в пустелю коштує 50 гривень. Біля входу є ятка з продуктами.

У самій пустелі є 4 пропонованих маршрути. Пройти будь-який з них можна орієнтовно за 2 години. Олешківська пустеля не така, якою уявляється взагалі пустеля. Там посеред піску спокійно росте трава, а безлюдних місць варто ще пошукати.

А ще більше моря та всього пов'язаного з ним – на наших сторінках у соцмережах.

RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...