Выбрать язык
ua ru en de fr pt es it zh ar sv

Одеса і Кінбурнська коса: відпочинок на морі 2021 | О, Море шоу: 3 випуск HD

Одеса і Кінбурнська коса: відпочинок на морі 2021 | О, Море шоу: 3 випуск
00:14:22

"О, Море шоу" – це найчесніше шоу про відпочинок на українському узбережжі. За 10 днів ми проїхали усе неокуповане узбережжя України. На все про все у нас було 10 тисяч гривень.

У випуску:

00:00 готуємо мідії в хостелі 03:50 ранкова прогулянка Одесою 05:55 непроста дорога на Кінбурнську косу 10:20 і ми на Кінбурні 13:10 гроза на Кінбурнській косі

Одеса – найпопулярніший морський курорт України. Сюди легко дістати поїздом, машиною чи навіть літаком. Влітку і взимку Одеса переповнена туристами. Побутує думка, що Одеса дуууже дорога? Чи справді це так – перевірила знімальна група "О, Море шоу".

В Одесі ми самостійно приготували виловлені напередодні мідії у Бурлачій Балці. Як це було, можна глянути тут: https://www.youtube.com/watch?v=OXJaq.... Та прогулялися ранковим містом. Дізнайтеся у випуску, чи є тут чим зайнятися на початку дня.

А далі ми вирушили на Кінбурнську косу. Спойлер: дістатися сюди не так просто. Але воно того вартує! Дивіться у випуску, як виглядають кемпінги на Кінбурні і чому не варто ставити намет будь-де стихійно.

Вам сподобався випуск? Ставте лайк! Залишайте коментарі під відео.

А ще більше моря та всього пов'язаного з ним – на наших сторінках у соцмережах. Підписуйтеся:У випуску використана пісня Eileen: https://www.youtube.com/watch?v=Zt4JC...

RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...

Интересные места рядом

Кинбурнская коса - песчаная коса, расположенная в Очаковском районе Николаевской области за 4,0-7,5 км от. Очакова.