Выбрать язык
ua ru en de fr pt es it zh ar sv

Урзуф, Ялта, Білосарайська коса: відпочинок на морі 2021 | О, Море шоу: 9 випуск HD

Урзуф, Ялта, Білосарайська коса: відпочинок на морі 2021 | О, Море шоу: 9 випуск
00:13:18

Наша мета – проїхати всім неокупованим українським узбережжям за 10 днів: з Одеської в Донецьку область. На усю мандрівку ми маємо всього 10 тисяч гривень на двох.

У випуску: 00:00 Урзуф 01:01 Чим годують на курортах 04:18 Білосарайська коса: риба 08:53 Зоопарк на косі

Урзуф – це село на півдні Донецької області. У 18-му столітті його заснували греки-переселенці з Криму. Сьогодні в селі все нагадує про них. Місцеві кажуть, що нащадків тих греків зараз вже майже не лишилося, адже все дуже перемішено – і зрозуміти хто грек, хто ні – неабияк складно.

Утім, в Урзуфі пишаються своєю історією і підтримують традиції. Там багато архітектури в давньогрецькому стилі, а також є місцева фішка – грецькі чебуреки. Які наша команда з радістю продегустувала. Не скажемо, що вони сильно відрізняються від звичайних чебуреків, але справді смачно.

Далі наша мета – дістатися Білосарайської коси. Цей заповідник – одна з перлин Донецької області. Туди курсують автобуси, але ми впіймали попутку і заплатили за подорож до коси 100 гривень за двох.

На місцевому ринку ми закупилися рибою, щоправда, більш привезена з Арабатської стрілки, на косі риби в останні роки стало менше.

На Білосарайській косі безліч птахів, аби їх побачити варто їхати до краю, або вглиб коси. Звірів же можна глянути і в самому селі Білосарайська коса. Там місцеві організували зоопарк.

А ще більше моря та всього пов'язаного з ним – на наших сторінках у соцмережах.

RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...