Выбрать язык
ua ru en de fr pt es it zh ar sv

Бердянськ та Новотроїцьке (вирощування равликів): відпочинок на морі 2021 | О, Море шоу 8 HD

Бердянськ та Новотроїцьке (вирощування равликів): відпочинок на морі 2021 | О, Море шоу 8
00:10:40

Мета команди "О, Море шоу" проїхати всім неокупованим українським узбережжям за 10 днів, маючи в кишені тільки 10 тисяч гривень, здається все реальнішою, адже на черзі – восьмий день подорожі.

У випуску: 00:00 дорога з Генічеська 00:54 равликова ферма 04:21 дегустація равликів 06:30 Бердянськ

На восьмий день експедиції наша команда вирушила з Генічеська в Новотроїцьке – там розташована равликова ферма. Однак, як з’ясувалося, дорога туди без власного автомобіля дуже і дуже непроста. Навіть прибувши в Новотроїцьке, дорога все одно не закінчується. До ферми доведеться йти доволі солідну відстань.

Власниця ферми Марина Мостова – дуже привітна жінка, яка почала займатися равликами з думкою, що це бізнес для лінивих. Марина зізнається: равликова ферма – це дуже багато праці. Однак свій бізнес жінка любить і працює над його розширенням. Так, вона висадила лавандове поле і м'яту і хоче з них зробити ще одну туристичну фішку району.

Також у восьмому випуску наша команда відвідала Бердянськ. Чим Бердянськ може зацікавити туристів? Пам'ятниками! Тут їх десятки – і всі вони дуже і дуже незвичні. Наприклад, при самому вході на Набережну туристів зустрічає сантехнік, наполовину вилізший з люку, аби перекурити.

Крім того, прогулюючись головною площею Бердянську можна зустріти черевики-самоходи, рибалку, бичка-годувальника, якого всі чомусь використовують як стілець і навіть жабу, яка душить.

А ще більше моря та всього пов'язаного з ним – на наших сторінках у соцмережах.

RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...