Выбрать язык
ua ru en de fr pt es it zh ar sv

Лазурне, Скадовськ: відпочинок на морі 2021 | О, Море шоу: 5 випуск HD

Лазурне, Скадовськ: відпочинок на морі 2021 | О, Море шоу: 5 випуск
00:09:21

"О, Море шоу" – це серіал-пригода про відпочинок на українському узбережжі. За 10 днів наша знімальна команда проїхала усе узбережжя України: від Вилкового до Маріуполя. На все про все 10 тисяч гривень. Чи вдалося нам?) Підписуйтеся на канал та слідкуйте за фінальним результатом.

У випуску:

00:00 як виглядає пляж в Лазурному 2:26 перехід з Лазурного на Джарилгач по морю 4:33 наші природи в Скадовську 5:55 вгадайте факти про Скадовськ 6:44 що варто спробувати у Скадовську

Лазурне – невеличкий курорт у Херсонській області. З Залізного Порту раз на день сюди курсує автобус, коштує він 90 гривень з людини. Дорога встелена бетонними плитами, тому відстань у 30 км займе від години до півтори. Саме село невеличке, але доволі затишне. Всі бази відпочинку розташовані одразу ж вздовж моря. Є ринок, поряд з ним супермаркет. Обидва – однаково популярні. Вся інфраструктура на пляжі витримана в одному стилі, що явно йде Лазурному на користь. Більше про Лазурне можна прочитати тут: https://omore.city/articles/location/...

З Лазурного наша команда намагалася потрапити на Джарилгач. І навіть зробила це убрід. Однак, аби потрапити до маяків і туристичної частини острова. Потрібно було подолати ще 42 кілометри.

Тому команда вирішила їхати на Джарилгач з Скадовська. Скадовськ – ще один невеликий курорт на Херсонщині. Тут переважно відпочивають люди пенсійного віку чи люди з дітьми. У Скадовську дешево, наприклад житло обійшлося команді "О, Море" у 300 гривень. Тут дуже мілке море і весь берег всіяний водоростями. Хтось переконаний, що це корисно. Але будьте готові до специфічного запаху і відчуттів.

А ще більше моря та всього пов'язаного з ним – на наших сторінках у соцмережах.

RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...