Запорізька область / Азов / Кам’яна могила / Бердянська коса / Дзендзик / Грязі Бердянська HD

Запорізька область / Азов / Кам’яна могила / Бердянська коса / Дзендзик / Грязі Бердянська
00:32:15
Обнаружено блокирование рекламы на сайте

Для существования нашего сайта необходим показ рекламы. Просим отнестись с пониманием и добавить сайт в список исключений вашей программы для блокировки рекламы (AdBlock и другие).

Кам’яна могила ( Каменная могила ) / Бердянська коса ( Бердянская коса )/ Пташиний острів Дзендзик / Грязі Бердянська . Де відпочити в Україні у міжсезоння ? Якщо ви задаєтесь цим питанням, наш маршрут стане вам у нагоді. Запорізькі землі без козаків і Приазов’я, що не морем єдиним вабить. Всього кілька районів, але так багато цікавих і нетипових локацій для відпочинку у «не сезон» Північне Приазов'я ще із доісторичного періоду вабило мандрівників свыту своєю пишною природою і живим світом. Відкрийте його і Ви разом з Tour de Ukraine.

Дивимось, ділимось із друзями, неодмінно коментуємо. Нам дуже цікава ваша думка. Що сподобалось? Чого не вистачає? Які регіони цікавлять особисто вас? Це допоможе нам ставати кращими і продовжувати відкривати топові місця нашої красивої країни разом.

Епізоди:

00:00 Кам'яна могила і таємниці древніх гротів 08:45 Бердяська коса 19:05 Цілющі грязі Бердянська 24:25 Заплави річки Берда і червоні поля солеросу 27:27 Острів Дзендзик , пташиний заповідник

За цікаву екскурсію і дозвіл на зйомку ми вдячні фахівцям Національного історико-археологічгоно заповідника «Кам’яна могила»

За допомогу в організації зйомок і за круту природоохоронну позицію науковцям, єгерям та, керівнику Бердянського відділу і особисто директорові НПП «Приазовський» Дмитру Воловику

RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...