Затока, Санжійка, Чорноморськ (Бурлача Балка) 2021 | О, Море шоу: 2 випуск HD

Затока, Санжійка, Чорноморськ (Бурлача Балка) 2021 | О, Море шоу: 2 випуск
00:09:07
Обнаружено блокирование рекламы на сайте

Для существования нашего сайта необходим показ рекламы. Просим отнестись с пониманием и добавить сайт в список исключений вашей программы для блокировки рекламы (AdBlock и другие).

У випуску: 0:00 Початок подорожі в Затоці 1:52 Готель в Затоці 4:04 Як все у Санжійці 5:07 Нерубайські катакомби 7:38 Бурлача Балка 8:00 Хостел в Одесі

Затока, Санжійка, Чорноморськ – мега популярні курорти в Одеській області на березі Чорного моря. Ми оглянули їх в другий день нашого підкорення півдня за 10 днів. Затока – один з перших варіантів для відпустки, які виникають в голові при згадці про Чорне море. Та чи справді Затока комфортна і приваблива, яке тут житло і ціни? Детальніше про відпочинок у Затоці – дізнайтеся тут: https://omore.city/articles/location/... Санжійка, яка розташована неподалік, кардинально відрізняється від Затоки. Це тихий і спокійний курорт з дуже гарними кручами. Та чи є тут чим зайнятися, окрім милуванням природою? Більше про відпочинок у Санжійці на сайті “О, Море” https://omore.city/articles/location/... Кажуть, Чорноморськ має великий потенціал. Чим манить туристів місто? Та де тут своїми руками наловити мідій на вечерю? Хочете більше деталей про відпочинок у Чорноморську – переходьте за посиланням: https://omore.city/articles/location/...Відповіді на усі ці питання – у другому випуску "О, Море шоу"! Погнали дивитися, лайки, шери, коментарі – вітаються!

RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...