Міфи про блискавку та безпеку під час грози! Клятий раціоналіст HD

Міфи про блискавку та безпеку під час грози! Клятий раціоналіст
00:13:00
Обнаружено блокирование рекламы на сайте

Для существования нашего сайта необходим показ рекламы. Просим отнестись с пониманием и добавить сайт в список исключений вашей программы для блокировки рекламы (AdBlock и другие).

В інтернеті існує купа порад щодо безпеки під час грози. Як вберегтися від блискавки радять і офіціні ресурси, на кшатл сайтів Державної служби з надзвичайних ситуації та Центру громадського здоров'я. Але чи відповідають усі ці поради акутальним науковим даним? ВСаме з цим і розбирався Клятий раціоналіст у новому відео.

Гугл-док з джерелами: https://bit.ly/3fKa2D3

Мене звати Артем Албул, моє критично налаштоване альтер-его - Клятий раціоналіст. На цьому ютуб-каналі я створюю україномовні науково-популярні відео, намагаюся протидіяти псевдонауці, розбираю фейки та пропагую критичне мислення.

00:00 аналізую поради від ДСНС 1:11 як утворюється блискавка 3:30 чи завжди блискавка б'є в найвищу точку 3:56 не бігайте 4:17 металеві предмети притягують блискавку? 6:40 мобільні телефони і блискавка 8:11 уражені блискавкою накопичують струм? 8:41 кульові блискавки????♂️ 10:10 перебування в авто під час грози 11:25 звертання до ДСНС та ЦГЗ 11:53 важливе

RSS
Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...